Zobacz gotowe projekty domów do 70 metrów

Sprawdź oferowane przez nas projekty nowoczesnych domów drewnianych do 70 metrów. Znajdziesz wśród nich na przykład małe domy parterowe, jak i domy z poddaszem użytkowym. We wszystkich przypadkach są to doskonałe rozwiązania do użytku sezonowego, jak i całorocznego.
 

Od do m2

Czy można porównać komfort mieszkania w bloku z jakością życia we własnym domu? Naszym zdaniem: nie! 

Całoroczny dom prefabrykowany do 70 m² zamiast mieszkania?

Wygodny i ekonomiczny całoroczny dom wybudowany z prefabrykatów o powierzchni podobnej do przeciętnego mieszkania dla 4-osobowej rodziny - tak możemy określić dom do 70 m², który jest doskonałą alternatywą dla typowego mieszkania w bloku. Taki dom jest szybki w budowie i oszczędny w utrzymaniu, dlatego świetnie sprawdzi się u inwestorów, którym zależy na czasie i oszczędności w eksploatacji budynku. Co ważne bez problemu można go tak urządzić, aby zmieściła się w nim cztero, a nawet pięcioosobowa rodzina. Ponadto 70 m² to tzw. powierzchnia użytkowa, a więc nie zaliczamy do niej powierzchni dodatkowej, np. w postaci garażu, kotłowni czy przestrzeni pod skosami (jeśli wybierzemy projekt domu z poddaszem użytkowym).

Zalety małych domów

Małe domy drewniane budowane z gotowych elementów, w pierwszej kolejności wyróżnia szybkość ich wykonania. Mogą być one gotowe do zamieszkania nawet w trzy miesiące. Kolejną rzeczą, za którą się je docenia, jest ich stosunkowo niedroga eksploatacja. Takie domy są doskonale izolowane, co sprawia, że są ciepłe i energooszczędne, zarówno zimą, ale także latem. Poza tym koszt budowy domu, w oferowanej przez nas technice prefabrykacji, jest przewidywalny, bo ustalony na etapie podpisywania umowy i dodatkowo, co jest niebagatelną sprawą - stosunkowo niższy, od budowy domu tradycyjnego, czyli murowanego.
Jeżeli nie znaleźliście idealnego projektu domu dla siebie nic straconego. Możemy dostosować projekt, który Wam się najbardziej podoba do Waszych oczekiwań lub zaprojektować Wasz idealny dom od podstaw.


Gotowe domy letniskowe i całoroczne

Nowoczesne domy z drewna to rozwiązanie, które pozwala na bardzo szybkie rezultaty, przy precyzyjnie określonych kosztach budowy. Co więcej, gotowe domy drewniane to także możliwość znacznego zaoszczędzenia na domowym budżecie, dzięki ich szczególnej energooszczędności wynikającej z doskonałej izolacji.

Małe domy o metrażu do 70 metrów to doskonały wybór dla każdego, komu zależy na szybkim czasie realizacji oraz wygodzie.

Domy drewniane budowane w stosowanej przez nas technologii wyglądem nie różnią się od murowanych, tak samo mogą być tynkowane i dekorowane innymi elementami wykończeniowymi na elewacji. To także rozwiązanie dla osób, które nie chcą miesiącami czekać na otrzymanie pozwolenia na budowę. Tego rodzaju budynek możemy wznieść w zaledwie kilka, do kilkunastu tygodni, na niemal dowolnym metrażu działki, co więcej dopasowując szczegóły projektu do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Niezależnie od tego, czy ma to być dom letniskowy, czy też dom całoroczny, dołożymy wszelkich starań, aby spełnił on wszystkie Twoje oczekiwania!