Solidny partner w budowie z prefabrykatów

Marka Domy Expert to połączenie biura projektowego oraz nowoczesnej fabryki wyposażonej w park maszyn do wielkogabarytowej obróbki drewna. Posiadane hale produkcyjne o powierzchni ponad 7000 m² czynią nas jednym z większych zakładów prefabrykacji w Polsce. Zasoby, w tym stabilne zaplecze finansowe, pozwalają nam oferować:

 • całoroczne domy drewniane oddawane w stanie deweloperskim

  całoroczne dom drewniane
 • gotowe wiązary dachowe do montażu na istniejących już budynkach

  gotowe wiązary dachowe
 • energooszczędne ściany, stropy i połacie dachowe przyśpieszające budowę projektów deweloperskich i inwestycyjnych

  energooszczędne ściany, stropy i połacie dachowe

Nasi partnerzy w stałym rozwoju

Wsparcie inwestora prywatnego

Klientom indywidualnym oferujemy wsparcie począwszy od opracowania idealnego projektu, pomocy w zdobyciu pozwoleń, przez prace ziemne, aż po oddanie budynku w stanie deweloperskim. Na plac budowy dowozimy wszystkie elementy gotowe do montażu, który trwa średnio 1-2 dni. Mamy dowody na to, że radość z nowego domu nie musi kosztować paru lat z życia

Zobacz relacje z naszych budów

Wsparcie partnera biznesowego

W przypadku deweloperów i partnerów B2B koncentrujemy się na sprawnych dostawach zleconych konstrukcji. Jesteśmy elastyczni w zakresie stosowanych materiałów, warstw składających się na przekrój ścian, ich współczynnik Lambda czy inne wymagane rozwiązania konstrukcyjne. Poznaj nowy sposób prowadzenia inwestycji otwierając się na współpracę!

 • Pozbądź się zmartwień o terminy i braki kadrowe!

  Pozbądź się zmartwień o terminy i braki kadrowe
 • Zarabiaj więcej!

  Zarabiaj więcej
 • Buduj szybciej!

  Buduj szybciej
 • Zaskocz klientów porządkiem na placu budowy!

  Zaskocz klientów porządkiem na placu budowy

Zobacz ofertę prefabrykatów

Solidny partner w budowie z prefabrykatów

Nasza działalność koncentruje się na obróbce drewna od 1997 roku. Jesteśmy zlokalizowani w Polsce centralnej, ale zakres działania obejmuje całą Europę. Wyjątkowe możliwości produkcyjne marki Domy Expert wynikają z połączenia potencjałów dwóch firm.

 • Pierwszą z nich jest Routier Trans Bis posiadająca flotę pojazdów wyspecjalizowanych w wymagających transportach międzynarodowych i ponadgabarytowych.

  Routier Trans Bis logo
 • Drugim filarem, na którym stoi marka Domy Expert jest Spółka Opakowania Eksportowe, która uzupełnia rodzinną działalność o produkcję wielkogabarytowych drewnianych zabezpieczeń dla ładunków transportowanych na lądzie i morzu.

  Opakowania Eksportowe logo

Nie rzucamy słów na wiatr i chętnie pokazujemy sposób w jaki pracujemy. Poniżej możecie sami zobaczyć jak wygląda nasz park maszyn oraz ekipa, która każdego tygodnia wysyła w świat kolejne nowe domy.

Bądź pewien kogo wybierasz

Wiemy jak trudny może być wybór firmy, której powierzysz swoje pieniądze, wierząc, że w zamian zamieszkasz w domu dającym radość każdego dnia. Faktem jest, że podczas porównywania wycen nie raz trafisz na firmy oferujące budowę domów szkieletowych “pod chmurką”. Niestety jest to metoda narażająca całość inwestycji na ryzyko zamoczenia bardzo wrażliwej wełny mineralnej.

Dowiedz się więcej o naszym sposobie budowy domów

Więcej informacji

Zdaj się na Ekspertów!