W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na ekologię i naturalne materiały, także w kontekście budownictwa. Jednym z coraz bardziej popularnych rozwiązań są prefabrykowane domy drewniane, które łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Domy te cieszą się coraz większym zainteresowaniem, nie tylko jako domki letniskowe, ale także jako całoroczne domy mieszkalne. Małe domy drewniane o powierzchni do 35 metrów, z powodzeniem mogą służyć jako domek letniskowy lub rekreacyjny, ale także jako całoroczny dom mieszkalny.

Od do m2

Domy drewniane do 35

W ciągu ostatnich kilku lat popularność prefabrykowanych domów drewnianych znacznie wzrosła. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie przede wszystkim z racji komfortu życia w domu w konstrukcji drewnianej, ale również szybkiego czasu realizacji. Drewniane domy, kojarzą się często z typowymi domami z bala lub desek drewnianych. Nic bardziej mylnego. Domy naszej produkcji charakteryzują się jedynie konstrukcją z drewna, a to oznacza, że taki dom wygląda dokładnie tak samo jak dom budowany metodą tradycyjnej murarki. Nasze domy drewniane odznaczają się wysoką estetyką, ale i niepowtarzalną atmosferą zapewniającą poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Szczególnym rodzajem wykonanych z drewna domów są domy do 35 m², które często traktowane są jako domki letniskowe, domki działkowe albo domki rekreacyjne.

Domy do 35 – dlaczego warto?

Małe domy, których metraż nie przekracza 35 m² to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób poszukujących zabudowy letniskowej, jak i całorocznego drewnianego domu. Dom do 35 m² z poddaszem to faktyczny metraż użytkowy ponad 50 m². Co oznacza, że ma powierzchnię dwu lub nawet trzypokojowego mieszkania w bloku. Odpowiednio zaprojektowany i urządzony, nawet tak wydawałoby się niewielki, domek drewniany z powodzeniem pomieści parę lub trzyosobową rodzinę. Z racji metrażu, także cena oraz czas realizacji projektu są stosunkowo mniejsze. Dzięki temu już w kilka tygodni od podpisania umowy możecie cieszyć się swoim własnym domem!

Domek rekreacyjny lub całoroczny dom letniskowy

Gotowe projekty domów do 35 m², które znajdziesz na naszej stronie, to budynki, które sprawdzą się na przykład na działkach letniskowych. Ich zaletą jest także fakt, że nie wymagają pozwolenia na budowę domu. Oznacza to, że można je postawić na podstawie zgłoszenia. Oszczędza to czas inwestycji i ogranicza formalności.

Zalety małych domów prefabrykowanych

Gotowe projekty domów do 35 m², które znajdziesz na naszej stronie, to budynki, które sprawdzą się na przykład na działkach letniskowych. Ich zaletą jest także fakt, że nie wymagają pozwolenia na budowę domu. Oznacza to, że można je postawić na podstawie zgłoszenia. Oszczędza to czas inwestycji i ogranicza formalności.

W naszej ofercie znajdziecie projekty małych domów, które z pewnością trafią w Wasz gust. Jeżeli jednak wybór projektu domu będzie zbyt trudny lub przedstawione projekty domów nie będą Wam do końca odpowiadać możecie:

  • we współpracy z naszym architektem wprowadzić zmiany w wybranym domu drewnianym
  • albo specjalnie dla Was wykonamy indywidualny, optymalnie dopasowany projekt małego domu drewnianego i jako producent domów, zajmiemy się jego kompleksową budową.

Zobacz również projekty domów do 70 m