Chcesz poznać koszty ścian prefabrykowanych?Poproś o bezpłatną wycenę!

Posiadam pozwolenie na budowę

* - pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest konieczne do wysłania zapytania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem telefonu zgodnie z przepisami prawa telekomunikacyjnego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Przyspiesz swój BIZNES!

Ściany prefabrykowane w całości powstają w naszej fabryce i przyjeżdżają gotowe na plac budowy. Cały proces przebiega bardzo szybko. Montaż na działce trwa 1-2 dni w zależności od wielkości budynku. Jeśli budujesz konstrukcje drewniane bezpośrednio na działce klienta, odciążymy Cię. Zdejmiemy z Ciebie ogromny wysiłek pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Wykluczymy ryzyko ewentualnych błędów Twoich pracowników i niebezpieczeństwo zamoczenia warstw ścian, które mogą skutkować poważnymi konsekwencjami podczas użytkowania budynku.

Z nami zyskasz spokój wynikający z pewności, że dom Twoich klientów będzie Twoim “świadectwem z czerwonym paskiem”.

NIŻSZE KOSZTY BUDOWY

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DREWNIANE ŚCIANY PREFABRYKOWANE OD DOMÓW EXPERT

 • KOMPLEKSOWO ZAJMIEMY SIĘ TWOIM ZLECENIEM

  Jeżeli wybierzesz drewniane ściany prefabrykowane, możesz mieć pewność, że zajmiemy się nimi kompleksowo, rozpoczynając od etapu projektowego, poprzez ich produkcję, budowę, transport na Twój plac budowy, a następnie montaż.

  KOMPLEKSOWO ZAJMIEMY SIĘ TWOIM ZLECENIEM Ikona
 • BUDUJEMY Z NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW

  Ściany budujemy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Ich głównym budulcem jest certyfikowane, konstrukcyjne drewno budowlane C24.

  BUDUJEMY Z NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW Ikona
 • OTRZYMUJESZ KOMPLETNĄ DOKUMENTACJĘ

  Po zakończonej inwestycji przekazujemy Ci pełną dokumentację wraz z certyfikatami oraz dokumentami wykonawczymi. Do dokumentacji dołączamy naszą producencką gwarancję na konstrukcję ścian.

  OTRZYMUJESZ KOMPLETNĄ DOKUMENTACJĘ Ikona
 • MASZ KONTROLĘ NAD KOSZTAMI

  Decydując się na ściany prefabrykowane, znasz pełne koszty ich budowy i postawienia. Nie ma tu ukrytych kosztów i nie spotkasz niemiłych niespodzianek. Ich cena nie zmienia się w zależności od warunków rynkowych, kosztów pracowniczych czy skoków cen materiałów.

  MASZ KONTROLĘ NAD KOSZTAMI Ikona
 • KUPUJESZ BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA

  Decydując się na zakup ścian prefabrykowanych w Domach Expert, masz gwarancję, że dokonujesz transakcji u producenta, a nie pośredników, dlatego unikasz dodatkowych kosztów.

  KUPUJESZ BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA Ikona
 • UTRZYMUJESZ PORZĄDEK NA BUDOWIE

  Ściany przyjeżdżają do Ciebie jako gotowe elementy. Nie ma odpadów oraz kosztów ich usuwania.

  UTRZYMUJESZ PORZĄDEK NA BUDOWIE Ikona

Chcesz, żebyśmy wyprodukowali ściany w konstrukcji drewnianej według twojej technologii?

Szukasz ścian na zamówienie? Masz swój pomysł na przekrój ściany? Nie ma sprawy. Wyprodukujemy, takie jakich potrzebujesz!

Jeśli szukasz innych rozwiązań, także z chęcią pomożemy! Z nami możesz sam zaplanować, z jakich warstw będzie się składała ściana, z której zbudujesz dom Twoim klientom. Zobacz wyjściową konstrukcję naszych ścian i dołóż do nich kolejne warstwy, według własnego uznania. 

Ściana P1

Przekrój ściany P1
 • Płyta konstrukcyjna o podwyższonej wytrzymałości na zniszczenia, ogień i wilgoć
 • Konstrukcja z drewna C24

Ściana P2

Przekrój ściany P2
 • Płyta konstrukcyjna o podwyższonej wytrzymałości na zniszczenia, ogień i wilgoć
 • Wełna mineralna
 • Folia paroizolacyjna
 • Ruszt instalacyjny
 • Konstrukcja z drewna C24

Ściana P3

Przekrój ściany P3
 • Tynk
 • Wełana mineralna elewacyjna
 • Płyta konstrukcyjna o podwyższonej wytrzymałości na zniszczenia, ogień i wilgoć
 • Wełna mineralna
 • Folia paroizolacyjna
 • Ruszt instalacyjny
 • Konstrukcja z drewna C24

Poznaj wszystkie możliwości budowy ścian prefabrykowanych

Ściany, na Twoje życzenie, możemy zwieńczyć wiązarami dachowymi. W ten sposób konstrukcja Twojego domu będzie gotowa w 3-4 dni!!

ZADZWOŃ: 48 665 66 44 55 lub napisz

Zdjęcie budowy domu prefabrykowanego szkieletowego

Jak wygląda współpraca z nami

Etapy współpracy przy zamawianiu wiązarów dachowych

Zobacz jak powstają domy ze ścianami prefabrykowanymi

ściany prefabrykowane drewniane elementy konstrukcyjne drewno ściana konstrukcja wypełnienie ściany prefabrykowane drewniane elementy konstrukcyjne drewno ściana konstrukcja wypełnienie ściany prefabrykowane drewniane elementy konstrukcyjne drewno ściana konstrukcja wypełnienie ściany prefabrykowane drewniane elementy konstrukcyjne drewno ściana konstrukcja wypełnienie ściany prefabrykowane drewniane elementy konstrukcyjne drewno ściana konstrukcja wypełnienie ściany prefabrykowane drewniane elementy konstrukcyjne drewno ściana konstrukcja wypełnienie ściany prefabrykowane drewniane elementy konstrukcyjne drewno ściana konstrukcja wypełnienie zobacz więcej

Ściany prefabrykowane - co to jest?

Coraz częściej korzysta się z pewnych i jakościowych rozwiązań przyspieszających tempo pracy. Nikogo nie dziwią już gotowe wiązary dachowe, schody, balkony, a nawet łazienki. Dlatego zaczęto także prefabrykować ściany i stropy. Drewniane ściany prefabrykowane to gotowe elementy nośne budynku, dzięki którym możemy szybciej, wygodniej i często taniej budować.

Z prefabrykatów wznosi się wszystkie rodzaje ścian, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne, nośne oraz działowe.

Zalety stosowania drewnianych ścian prefabrykowanych

Niewątpliwą zaletą prefabrykowanych ścian drewnianych są ich w pełni przewidywalne koszty. Koszty budowy i postawienia ścian prefabrykowanych są znane już na etapie ustalania konstrukcji.

Drewniane ściany prefabrykowane wykonywane są przy użyciu maszyn do obróbki CNC. Gwarantuje to ich staranne, precyzyjne i bardzo powtarzalne wykonanie. Automatyzacja produkcji gwarantuje estetyczne wykonanie detali. Dodatkowo stosujemy kontrolę jakości na poszczególnych etapach produkcji, dzięki czemu mamy pewność, że produkowane przez nas ściany prefabrykowane są najwyższej jakości.

Kolejną cechą ścian prefabrykowanych jest ich wytrzymałość. Chodzi tu zarówno o wytrzymałość konstrukcji, jak i wytrzymałość samego materiału, z którego są zbudowane. Konstrukcja domów wykonanych z drewna jest o wiele bezpieczniejsza od stali pod względem przeciwpożarowym.

Drewno konstrukcyjne, z którego wykonane są ściany prefabrykowane, przechodzi odpowiednią obróbkę, dzięki której uzyskuje podwyższoną odporność ogniową. Dzięki takiemu zabiegowi, dom zbudowany w technice prefabrykacji poddaje się wysokiej temperaturze nieporównanie wolniej niż stal, która pod wpływem temperatury staje się miękka i traci wytrzymałość. Ponadto drewniane ściany prefabrykowane mają lepsze właściwości izolacyjne niż stal (nie przenoszą temperatury między wnętrzem i zewnętrzem) oraz akustyczne - po drewnie „głos się nie niesie” jak po stali.

Kolejną zaletą, jaką daje zastosowanie ścian prefabrykowanych, jest ich szybki montaż. W przypadku budynku 100-120 m² montaż prefabrykowanych drewnianych ścian trwa dwa dni. Jeśli decydujesz się na budowę techniką tradycyjną, proces wznoszenia ścian może trwać nawet kilka tygodni. Co ważne, ze ścian prefabrykowanych można stawiać zarówno domy budowane na płycie fundamentowej, jak i domy z podpiwniczeniem. Ściany prefabrykowane można stawiać zarówno w domach parterowych, jak i z poddaszem użytkowym czy piętrowych.

Ściany prefabrykowane są rozwiązaniem bardzo uniwersalnym w zastosowaniu. Można je wykorzystać przy budowie garaży, małych domów letniskowych, całorocznych domów mieszkalnych, budynków biurowych oraz budynków użyteczności publicznej jak przedszkola, szkoły, urzędy. Ponieważ są to konstrukcje wykonywane na zamówienie, każdy projekt jest traktowany indywidualnie. Do niego dostosowane są odpowiednie parametry nośne oraz dobierane właściwe rozmiary przekrojów drewna.