tel: +48 665 66 44 55 email: biuro@domyexpert.com

WIĄZARY / WIĘŹBY DACHOWE

Wiązary dachowe. Więźby dachowe.


Specjalizujemy się w produkcji wiązarów oraz tradycyjnych więźb dachowych. Wiązary są łączone za pomocą płytek kolczastych. Więźby dachowe, dzięki obróbce elementów drewnianych w bardzo precyzyjnych maszynach CNC, uzyskują doskonałą jakość i precyzję połączeń, a dzięki łączeniom „na jaskółczy ogon” są niezwykle sztywne i stabilne.

Wszystkie elementy drewniane służące do produkcji są obrabiane za pomocą maszyn CNC, co bezpośrednio przekłada się na jakość i estetykę.

Konstrukcje dachowe wiązarowe to ekonomiczne rozwiązanie szczególnie dla domów parterowych. Zastosowanie stropodachu wiązarowego pozwala uzyskać  duże oszczędności poprzez wyeliminowanie kosztownego i pracochłonnego stropu betonowego.

Wiązary są produkowane w naszej fabryce, a następnie jako gotowe elementy transportowane na plac budowy. W ten sposób nie ma potrzeby składania całej więźby z pojedynczych elementów, co wpływa na przyśpieszenie wszystkich prac konstrukcyjnych.

 
Zalety zastosowania wiązarów dachowych naszej produkcji:
 
 1. Wygoda. Dzięki powierzeniu nam produkcji i montażu Państwa konstrukcji dachowej unikniecie, Państwo, zamieszania, niedomówień, braku komunikacji związanej nieodłącznie z koordynacją specjalistów i ekip na budowie. My zajmiemy się tematem Państwa konstrukcji dachowej kompleksowo począwszy od wykonania projektu, poprzez produkcję wiązarów aż po ich montaż na budowie.
 2. Szybkość budowy. Montaż nieskomplikowanego dachu to 1-2 dni. W porównaniu montażu tradycyjnej więźby jest bardzo krótki czas.
 3. Precyzja wykonania dzięki zastosowaniu maszyn CNC do obróbki drewna.
 4. Więźba z materiału wysokiej jakości - drewno w klasie C24.
 5. Brak ukrytych kosztów i niemiłych niespodzianek - precyzyjna, określona przed rozpoczęciem produkcji cena i uzgodnione warunki realizacji. Dodatkowo relatywnie do tradycyjnych rozwiązań niższe koszty.
 6. Bezpieczeństwo.
  • Przed wykonaniem więźby, przy projektowaniu precyzyjnie obliczane są przewidywane obciążenia wobec czego więźba jest „uszyta na miarę” czyli:
   - bezpieczna
   - relatywnie tańsza w stosunku do tradycyjnych rozwiązań.
   Dlaczego tańsza? Bo więźba robiona „na oko” dla bezpieczeństwa powinna być wykonana z takich przekrojów drewna, które na pewno wytrzymają obciążenia czyli zostanie na nią zużyte więcej drewna, a tym samym stanie się bardziej kosztowna.
  • Jako stabilna firma o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy dajemy gwarancję na swój produkt.
  • Dostarczamy kompletną dokumentację, aprobaty, certyfikaty  itp.. To ważny punkt ponieważ dom  musi być wykonany z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów.
 7. Porządek na budowie.  Przyjeżdżają gotowe elementy, nie ma odpadów i kosztów ich utylizacji.

Udzielamy doradztwa na każdym etapie projektowania.

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę .

 

 • WIĄZARY / WIĘŹBY DACHOWE
 • WIĄZARY / WIĘŹBY DACHOWE
 • WIĄZARY / WIĘŹBY DACHOWE
 • WIĄZARY / WIĘŹBY DACHOWE
 • WIĄZARY / WIĘŹBY DACHOWE
 • WIĄZARY / WIĘŹBY DACHOWE

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej