tel: +48 665 66 44 55 email: biuro@domyexpert.com

Prefabrykacja ścian

 

Ściany prefabrykowane


Proponujemy ułatwienie w budowie domów szkieletowych /  kanadyjskich  poprzez zastosowanie na budowie gotowych ścian zewnętrznych i wewnętrznych oraz stropów.  Elementy budynku są produkowane w naszej fabryce w technologii szkieletu drewnianego. Kompozycja przekroju ściany może być oparta na jednej z opracowanych przez nas technologii www.domyexpert.com/technologia/sciany lub na specyfikacji Klienta. W ścianach mogą zostać zamontowane okna i drzwi, mogą być rozprowadzone instalacje-w zależności od potrzeb.


 


Gotowe elementy domów to bardzo praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowo-wiosennym. Praca na budowie wymaga korzystnych dla procesów warunków pogodowych, o które trudno w tym czasie. Łatwiej „złapać” kilka pogodnych dni, które pozwolą na montaż domu z gotowych elementów  niż wygospodarowania długich pogodnych tygodni jakich wymaga postawienie konstrukcji szkieletowej na budowie i potem wypełnienie jej innymi składowymi.

Ściany i stropy są produkowane w naszej fabryce, a następnie jako gotowe elementy transportowane na plac budowy.

Przy elementach domu przygotowanych w fabryce ryzyko zamoczenia w zasadzie nie istnieje.

 

 


Państwo przedstawiają projekt, wspólnie opracowujemy szczegóły techniczne, my wykonujemy elementy domu. Państwo lub my wykonujemy montaż  już gotowych ścian i stropów u Państwa Klientów. 

Zalety zastosowania gotowych ścian, stropów, dachów naszej produkcji:

 1. Wygoda. Dzięki powierzeniu nam produkcji elementów domów unikniecie, Państwo, zamieszania, niedomówień, braku komunikacji związanej nieodłącznie z koordynacją specjalistów, dostaw i ekip na budowie.
 2. Szybkość budowy. Montaż budynku 100 mkw wraz z konstrukcją dachu to kilka dni, co w porównaniu do czasu montażu metodą szkieletu wykonywanego na budowie jest chwilą.
 3. Brak ukrytych kosztów i niemiłych niespodzianek - precyzyjna, określona przed rozpoczęciem produkcji cena i uzgodnione warunki realizacji.
 4. Relatywnie niższe koszty wynikające z ograniczenia kosztów pracy na budowie.
 5. Bezpieczeństwo.
  • Przed wykonaniem elementów domów, przy projektowaniu precyzyjnie obliczane są przewidywane obciążenia wobec czego prefabrykaty są „szyte na miarę” czyli bezpieczne.
  • Jako stabilna firma o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy dajemy gwarancję na swój produkt.
  • Dostarczamy kompletną dokumentację, aprobaty, certyfikaty  itp.. To ważny punkt ponieważ dom musi być wykonany z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów.
 6. Porządek na budowie. Przyjeżdżają gotowe elementy, nie ma odpadów i kosztów ich usuwania.

 

 
 

Czas to pieniądz, a czas ludzi pracujących na budowie jest coraz droższy dlatego, poza oczywistą wygodą, nasze rozwiązanie jest tańsze.  
Wszystkie elementy drewniane służące do produkcji są obrabiane za pomocą maszyn CNC, co bezpośrednio przekłada się na jakość, estetykę i precyzję.

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę.

 

 

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej