tel: +48 665 66 44 55 email: biuro@domyexpert.com

Ściany w technologi 4E

Najwyższej jakości proces prefabrykacji oraz budowy ścian, a także bardzo niski współczynnik przenikania ciepła w technologii nazwanej przez DOMY.EXPERT 4E, ma cechy, które powodują, że domy są wyjątkowo ekologiczne, energooszczędne, ekspresowe i ekonomiczne.

Energooszczędne – dzięki zastosowaniu wełny mineralnej w trzech warstwach konstrukcji ściany, ograniczamy powstawanie mostków cieplnych, co pozwala na osiągnięcie najlepszego współczynnika przenikalności ciepła.

Ekologiczne – drewno, jako naturalny surowiec, gwarantuje korzystny mikroklimat domu i optymalną wilgotność, jest to możliwe dzięki zdolności drewna do samoregulacji wilgotności. W okresie letnim w domu drewnianym wykonanym z naszej technologii, odczuwalny jest przyjemny chłód, w zimę ogrzane wnętrze domu nie traci swojego ciepła tak szybko jak w domach murowanych. Decydując się na dom z drewna, nie obciążamy naturalnego środowiska zanieczyszczeniami, powstającymi w wyniku produkcji materiałów do budowy domu murowanego.

Ekonomiczne - drewno zapewnia dobrą izolację termiczną, dzięki czemu późniejsze, miesięczne koszty utrzymania są niewielkie. Oszczędności daje także możliwość zastosowania mniejszych fundamentów, ponieważ masa domu drewnianego jest zdecydowanie niższa niż w przypadku budynków murowanych.

Expresowe - proces prefabrykacji polega na produkcji poszczególnych elementów domu takich jak: ściany, strop, dach w naszej fabryce. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto nie chce czekać miesięcy lub nawet lat na ukończenie budowy. Montaż domu na placu budowy trwa zaledwie kilka dni.

Na czym polega technologia szkieletu drewnianego i jakie są jej cechy?

Zapraszamy do wysłuchania nagrania zrealizowanego dla Ambasady budownictwa.

Aby uruchomić nagranie kliknij poniżej.

U – współczynnik przenikania ciepła

4E

4E
ŚCIANY W TECHNOLOGII 4E

zobacz przekrój
U = 0.10 W/m2*K
Płyta karton-gipsowa
Wełna mineralna
Ruszt instalacyjny
Folia paroizolacyjna
Konstrukcja drewniana
Wełna mineralna
Płyta konstrukcyjna
Wełna elewacyjna
Elewacja

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej