tel: +48 665 66 44 55 email: biuro@domyexpert.com

Płyta fundamentowa

W nowoczesnym budownictwie najczęściej wznosi się budynki na płytach fundamentowych, które swoje początki miały w Skandynawii w latach 70-siątych. Jest to rozwiązanie obecnie szeroko stosowane na całym świecie. Przez fachowców jest uznawane za lepsze niż tradycyjne fundamenty. Jest szybsze w realizacji.

Obecnie płyty fundamentowe są wciąż udoskonalane. To w nich rozprowadzane są instalacje wodne, kanalizacyjne oraz grzewcze. Płyty są izolowane cieplnie .

Każdy budynek musi być solidnie i trwale posadowiony na fundamentach. Płyta fundamentowa daje budynkowi większą stabilność niż tradycyjny fundament zwłaszcza w  trudnych warunkach gruntowo-wodnych.

Płyta fundamentowa jest projektowana indywidualnie dla każdego budynku. Jej konstrukcja jest uzależniona od rodzaju gruntu, wielkości i wysokości budynku.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej