tel: +48 665 66 44 55 email: biuro@domyexpert.com

Drewno

Do naszych konstrukcji używamy drewna świerkowego C24, zarówno pochodzenia polskiego, jak i importowanego z krajów Unii Europejskiej, głównie Skandynawii.

Drewno konstrukcyjne C24 posiada liczne zalety.

Nie ma potrzeby stosowania zabezpieczenia chemicznego, a to dzięki procesowi suszenia drewna, który odbywa się w specjalnych komorach i ma na celu m.in. obniżenie możliwości pękania drewna. Przy okazji zneutralizowane zostaje działanie substancji przyciągających insekty, a niska wilgotność drewna zapobiega rozwojowi niebezpiecznych grzybów i pleśni.

Stosowane przez nas drewno konstrukcyjne jest w procesie technologicznym tak przygotowane, by chłonęło wilgoć w bardzo ograniczonym zakresie dlatego jego masa i objętość w zasadzie się nie zmieniają. Jest stabilne jeśli chodzi o kształt i odporność na deformacje.

 

Drewno konstrukcyjne w połączeniu z przygotowaniem konstrukcji domu i dachu przy użyciu najnowocześniejszych maszyn służących do obróbki drewna pozwala na uzyskanie niezwykłej, niemożliwej do uzyskania podczas obróbki ręcznej, precyzji.
Takie precyzyjnie do siebie dopasowane elementy konstrukcji mają zasadniczy wpływ na jakość gotowego budynku. Przede wszystkim sprawiają, że konstrukcja zyskuje dodatkowe usztywnienie.

Film prezentujący pracę naszego centrum obróbczego do drewna - kliknij poniżej

Efekt pracy maszyny

  • Drewno
  • Drewno
  • Drewno

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej