Zmieniamy budowę domu na lepsze

Budowa domu nie musi trwać latami. Jesteśmy przekonani, że jest to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu i powinna pozostawić po sobie miłe wspomnienia oraz radość z dobrych decyzji. Specjalizujemy się w budowie drewnianych domów prefabrykowanych do stanu deweloperskiego, a naszym priorytetem jest kompleksowe spełnienie oczekiwań każdego inwestora.

Z troski o Twój spokój i czas

Jak wygląda proces budowy domu prefabrykowanego?

Etapy budowy domu prefabrykowanego

Kompleksowo bardziej niż myślisz

 • Bezpieczny zakup działki

  Pisząc o kompleksowej budowie naprawdę jesteśmy pewni tego, co deklarujemy. W praktyce nasza pomoc w drodze do Twojego nowego domu może zacząć się już na etapie zakupu działki. Poza naszymi Doradcami możemy zapoznać Cię z zaprzyjaźnionym geodetą czy notariuszem. Co więcej, monitorujemy lokalny rynek nieruchomości i możemy wskazać Ci atrakcyjne działki na sprzedaż. Wszystko po to, abyś bezpiecznie podjął najlepszą decyzję.

  Bezpieczny zakup działki
 • NIEZBĘDNE DOKUMENTY

  Dokumenty, papiery, wizyty w urzędzie potrafią być zmorą każdego, dlatego pomagamy również w tym zakresie. Jako eksperci w budowaniu Twojego domu, przygotujemy za Ciebie dokumenty do złożenia w urzędzie do Pozwolenia na budowę (PnB) lub zgłoszenia budowy niewymagającego pozwolenia.

  NIEZBĘDNE DOKUMENTY
 • Sprawne prace projektowe

  Posiadamy własne Biuro Projektowe nie tylko po to, by oferować Ci autorskie projekty domów. Większość osób powierza nam budowę domu według projektu kupionego w Internecie, który adaptujemy do prefabrykacji. W tym samym czasie możemy nanieść wskazane przez Ciebie ulepszenia i zmienić dobry projekt w Twój idealny dom!

  Z drugiej strony, możesz nam zlecić także zaprojektowanie wymarzonego domu całkowicie od podstaw. A to wszystko bez czekania w kolejce u architekta. I co ważne - bez dodatkowych opłat - jeżeli to my zbudujemy Twój dom.

  Zainspiruj się projektami domów na naszej stronie
  przejdź do katalogu

  Sprawne prace projektowe
 • Pomoc w finansowaniu budowy domu

  Budowa domu prefabrykowanego trwa bardzo krótko, co jest ich niewątpliwą zaletą. Powoduje to tym samym konieczność szybkiego sfinansowania całej budowy.

  Jeżeli chciałbyś skorzystać z bezpłatnej konsultacji w zakresie kredytu lub pożyczki na budowę domu – daj nam znać. Polecimy Ci specjalistę.

  Pomoc w finansowaniu budowy domu
 • Dom z gwarancją producenta

  Jako producent odpowiadamy gwarancyjnie za jakość Twojego domu, a nasza gwarancja nie jest fikcją, bo:

  • posiadamy firmowy majątek i zaplecze finansowe
  • jesteśmy firmą działająca na rynku od wielu lat
  • rokrocznie generujemy zyski i płacimy podatki w Polsce
  • jesteśmy firmą rodzinną ze 100%  polskiego kapitału. 

   
  Jako właściciel domu będziesz mógł także korzystać z pełnych gwarancji, którymi objęte są materiały naszych renomowanych dostawców.

  Dom z gwarancją producenta

Domy prefabrykowane to przyszłość budownictwa

Domy prefabrykowane wygrywają z tradycyjnym podejściem do budowy domu od podstaw realizowanej na działce z czterech podstawowych powodów:

 • szybkosc

  Szybkość

  Prefabrykowane elementy domów powstają w halach produkcyjnych niezależnie od pogody i pory roku, a ich montaż na działce może być bezpiecznie prowadzony także zimą. Jako duża firma budowlana posiadamy magazyny z zapasami materiałów budowlanych. Budując dom tradycyjnie najlepiej od razu zakładać opóźnienia wynikające z wydłużenia terminów dostaw oraz pogody uniemożliwiającej prowadzenie prac.

   

 • szybkosc

  Pewność

  Kupując dom prefabrykowany, otrzymasz gotowy dom dokładnie taki jaki wybrałeś, o określonych parametrach termicznych, z certyfikacją i z gwarancją producenta. Maszynowa obróbka drewna zapewnia precyzję i powtarzalną jakość konstrukcji. W przypadku zlecenia budowy domu metodą gospodarczą będziesz stale zaangażowany w podejmowanie wielu drobnych decyzji, ciągłe weryfikowanie postępów budowy, koordynację wielu ekip, a efekt i tak pozostanie w jakimś stopniu zagadką.

 • szybkosc

  Przewidywalne koszty

  Oferowana cena za całość prac jest precyzyjnie dookreślona na początku. Budowa domu z prefabrykatów trwa bardzo krótko, zatem cena nie zmieni się dynamicznie ze względu na długoterminowy wpływ inflacji. W tradycyjnym sposobie budowy domu w praktyce nie sposób tak wycenić Twojej inwestycji. Co więcej, nie będziesz ponosił start z tytułu przeszacowania ilości zakupionych materiałów, a na działce nie będą zalegać odpady.

 • szybkosc

  Spokój

  Być może czujesz, że w natłoku codziennych obowiązków rozpoczęcie budowy domu będzie poważnym wyzwaniem. My proponujemy Ci spokój, który niesie ze sobą decyzja o kompleksowej budowie domu prefabrykowanego. Jedyne co tak naprawdę musisz zrobić, to wybrać projekt lub stworzyć nowy podczas konsultacji z naszym doświadczonym Architektem.

Chcesz poznać koszty budowy domu prefabrykowanego w Twojej okolicy?

Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny

Posiadam pozwolenie na budowę

* - pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest konieczne do wysłania zapytania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem telefonu zgodnie z przepisami prawa telekomunikacyjnego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.

Przeczytaj więcej jak będziemy przetwarzać Twoje dane