Sprawdź, jak zbudujemy Twój dom!

Jeżeli jeszcze nigdy nie byłeś w domu z prefabrykatów, to zapraszamy Cię do Wierzbicy. Tu znajdziesz nasz dom pokazowy KOS. Zobaczysz w nim nie tylko, jak finalnie może wyglądać dom, w którym zamieszkasz, ale przede wszystkim poznasz technikę budowy i sprawdzisz czy poczujesz, że dom z prefabrykatów to rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Poznasz różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami wykończeń oraz dotkniesz każdy z materiałów. Przekonasz się, jak uzyskujemy najwyższą jakość produkowanych przez nas domów z prefabrykatów oraz jak doskonale się one prezentują.

Nasz dom pokazowy znajdziesz w Wierzbicy k. Radomia, ul Kościuszki 109

Dom pokazowy KOS

Dlaczego warto zobaczyć dom pokazowy z prefabrykatów

Dom pokazowy KOS to nie tylko wizytówka naszej pracy i pasji, jaką wkładamy w każdy projekt ale również miejsce gdzie możesz sprawdzić jak się w takim ekologicznym, zbudowanym z naturalnych materiałów domu poczujesz. To miejsce, gdzie proponowane przez nas rozwiązania i najwyższa jakość naszej pracy spotykają się w harmonii, tworząc wyjątkowe i funkcjonalne wnętrza.

Dom KOS to nasz autorski projekt, który daje wiele możliwości - od domu parterowego, poprzez rozwiązanie z antresolą, kończąc na domu z poddaszem z dwoma pokojami.

Podczas wizyty w prefabrykowanym domu pokazowym KOS, nasi specjaliści z chęcią przedstawią i odpowiedzą na wszelkie pytania, a także zaproponują najlepsze rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Jest to miejsce, w którym eksponujemy nasze rozwiązania technologiczne i stylistyczne, aby pokazać, jakie korzyści może przynieść inwestycja w nowoczesny, ekologiczny dom z prefabrykatów. Projekt ten jest nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny, dzięki czemu może stać się inspiracją dla budowy Twojego domu.

Zadzwoń lub napisz!

Umówimy się na spotkanie w dogodnym terminie - pokażemy i opowiemy, jak możemy zbudować Twój wymarzony dom! Przekonaj się sam, jak wiele korzyści może przynieść inwestycja w nowoczesny, funkcjonalny i ekologiczny dom.