tel: +48 665 66 44 55 email: biuro@domyexpert.com

O nas / Kontakt

Opakowania Eksportowe Sp. z o.o. sp.k. - właściciel marki DOMY.EXPERT - powstały w wyniku przekształcenia spółki erygowanej w 2012. Jest to firma z wyłącznie polskim kapitałem. Od dnia powstania rokrocznie zwiększa obroty i co rok przynosi zyski, a tym samym płaci podatki państwu polskiemu.

Spółka powstała na bazie doświadczeń jej udziałowców, którzy w jednej z dziedzin spośród swoich aktywności z powodzeniem, nieprzerwanie od 1997 roku, prowadzą działalność gospodarczą pod tym samym numerem Regon.   

Początkowo Spółka zarządzająca marką DOMY.EXPERT  zajmowała się produkcją specjalistycznych opakowań i zabezpieczaniem towarów w transporcie przeciwko wilgoci i uszkodzeniom mechanicznym.  Obecnie z powodzeniem realizuje kolejny projekt-budowę domów w technologii prefabrykacji w szkielecie z drewna pod marką DOMY.EXPERT .

Obecnie firma posiada dwa odrębne, bazujące na pracy z tym samym materiałem- działy:

  • budowa domów prefabrykowanych w konstrukcji drewnianej pod marką DOMY.EXPERT
  • produkcja opakowań z drewna i usługi pakowania pod marką OPAKOWANIA EKSPORTOWE

Na temat drewna, z którego zbudowana jest konstrukcja domu wiemy wszystko-pracujemy z nim od lat.

Jesteśmy zlokalizowani w Polsce centralnej, a nasz zakres działania to cała Europa.

Budując z nami dom masz zagwarantowane:

Kompleksową obsługę od zakupu działki po etap przekazania kluczy. Nie musisz się martwić znajomością budowania, prowadzenia inwestycji, nie musisz znać się na etapach budowy oraz formalnościach z tym związanych. Załatwimy to za Ciebie.

Szybką realizację i precyzję wykonania, bowiem dysponujemy nowoczesnym zakładem i parkiem maszynowym.

Elastyczność w realizacji dowolnych projektów. Wybierz projekt, a my się z nim zmierzymy.

Przewidywalność kosztów budowy. Jasno określimy i dokładnie wycenimy ile będzie kosztował Twój dom jeszcze przed podpisaniem umowy.

Masz gwarancję i rękojmię czyli pewność usunięcia ewentualnych usterek.

partnerzy

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej