tel: +48 665 66 44 55 email: biuro@domyexpert.com

TEAM LION Kredyty Hipoteczne

TEAM LION Kredyty Hipoteczne

Od 10 lat zajmujemy się profesjonalnym doradztwem oraz pośrednictwem finansowym. Dzięki temu posiadamy istotną w skali kraju wiedzę oraz kompetencje, które pozwalają nam na precyzyjną ocenę ofert bankowych, jak i negocjowanie dla Państwa najlepszych warunków kredytowania. W tym czasie zaufało nam kilka tysięcy klientów indywidualnych.

Naszym atutem jest doświadczenie, a dewizą pełne poświęcenia działanie w reprezentowaniu interesów naszych klientów. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że za rzetelność i zaangażowanie, byliśmy w swoim fachu wielokrotnie nagradzani. Dziś, jako niezależni doradcy współpracujący z aż 15 bankami hipotecznymi, mam możliwość dzielenia się z Państwem zarówno tym dorobkiem, jak również obiektywnym wsparciem w sprawnej organizacji kredytu hipotecznego czy rozwiązań finansowych.

Mamy nadzieję, że będziemy wsparciem i pomocną dłonią w kwestiach finansowych również dla Państwa.

Zapraszam do kontaktu

Karolina Mroczkowska

Starszy Doradca ds. kredytów hipotecznych

Tel.: 535 222 080

Mail: karolina.mroczkowska@teamlion.pl

TEAM LION Kredyty hipoteczne

ul. Stefana Żeromskiego 65

(1 piętro pok. 207)

26-600 Radom

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej