Sprawdź domy drewniane, jakie mamy w swojej ofercie. Jeśli wśród projektów domów nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie rozwiązania, skontaktuj się z nami.

Stworzymy dom, o jakim marzysz!

Od do m2

Nowoczesne domy z drewna – duet wygody i estetyki

Dom powinien być schronieniem, swoistym azylem dla całej rodziny, ale także miejscem przytulnym i wygodnym. Każdemu z nas zależy również, aby jego lokum odznaczało się odpowiadającą naszym gustom i upodobaniom estetyką. Takimi właśnie walorami charakteryzują się nowoczesne domy drewniane prefabrykowane!

Nowoczesne domy z drewna to rozwiązanie, które cieszy się obecnie coraz większą, stale rosnącą popularnością. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że odznaczają się one wyjątkową estetyką i szczególną praktycznością. Obecne prefabrykowane domy drewniane wyglądają jak typowe domy budowane techniką tradycyjną. Mają jednak nad nimi jedną ogromną przewagę: na ich całkowitą realizację nie trzeba czekać latami, a zaledwie od kilku do kilkunastu tygodni. Krótki czas i wysoka jakość wykonania sprawiają, że w naprawdę niedługim czasie od podpisania umowy i spełnienia wszystkich formalności, możecie cieszyć się swoim wymarzonym domem.

Domy drewniane – lokum na miarę XXI wieku

Nowoczesne domy prefabrykowane, wykonywane z wysokiej jakości drewna, to nie tylko komfort i estetyka. To także wysoki poziom energooszczędności oraz bezpieczeństwa, jak również znacznie większa niż w przypadku domów murowanych przyjazność środowisku. Maszyny i technologia, których używamy do obróbki i przygotowania poszczególnych drewnianych komponentów każdego z domów prefabrykowanych w połączeniu z wysokiej jakości materiałami, zakupionymi od renomowanych producentów gwarantują ich ponadprzeciętną trwałość i odporność, w tym również, co ciekawe, na ogień. Dzięki starannie dobranym materiałom i rozwiązaniom, zapewniającym wysoki poziom ich energooszczędności, domy prefabrykowane są doskonałym wyborem dla każdego, komu zależy na mniejszym zużyciu energii, a tym samym ograniczeniu wydatków eksploatacyjnych.

Domy z prefabrykatów – gotowy projekt lub Twoja wizja!

Oferowane przez nas domy drewniane to budynki o różnej powierzchni użytkowej, sposobie rozmieszczenia pomieszczeń, architekturze. Szeroka gama naszych projektów sprawia, że każdy z łatwością znajdzie wśród nich najlepszy dom dla siebie i swojej rodziny.

Wśród prezentowanych projektów znajdziecie domy drewniane parterowe, z poddaszem lub z tarasem, domy w stylu nowoczesnym lub bardziej klasycznym, wyposażone w garaż, balkon lub werandę. Są to budynki o metrażu od 20 do 150 metrów, które doskonale sprawdzą się zarówno jako domki letniskowe, jak i całoroczne. Mamy także w swojej ofercie szeroką gamę projektów domów bez pozwolenia.

Pamiętajcie, nie zamykamy się jednak wyłącznie na zaprezentowane pomysły – z chęcią wykonamy także projekt domu drewnianego, zgodny z Waszą wizją i potrzebami! Wspólnie ustalimy wszystkie najważniejsze parametry projektu, aby następnie nasi architekci mogli przelać Wasze marzenie na papier, a nasza ekipa budowlana – zmienić je w rzeczywistość! Jako producent prefabrykowanych domów drewnianych podejmiemy się każdego zadania.

Nasze projekty i realizacje to prefabrykowane domy drewniane idealne dla pary, jak również kilkuosobowych rodzin. Wszystko z myślą o Waszej wygodzie i wymaganiach.